20 Yıllık Tecrübe

Çobanoğlu ailesi olarak 2000 yılında Tokat ilinde başlayan ticari faaliyetlerimiz büyüyerek devam etmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Ege bölgesinde yaptığımız yatırımlar ile zeytin ve zeytine dair her türlü ürünü hizmetinize sunabileceğimiz geniş bir ürün yelpazesi oluşturduk.

En İyi Ürünler

Ege bölgesinin en iyi zeytinlerinini, ekibimizle birlikte sizin için özenle seçiyoruz.

Doğal Zeytin ve Zeytinyağı

Özenle seçtiğimiz zeytinleri hiçbir katkı maddesi kullanmadan en doğru tekniklerle sofralarınıza uygun hale getiriyoruz.

Bölgemizin en iyi zeytinlerini seçip, sizlere sunuyoruz.

Egenin en iyi zeytinlerini sofralarınızla buluşturuyoruz.

Zeytin, düzenli tüketimde sağlığınızı korumanıza destek olacaktır.

Zeytin ve zeytinyağı düzenli tüketimde kalp sağlığınıza iyi gelir.

Biz Kimiz ?

"Çobanoğlu zeytinleri; 20 yıllık tecrübesiyle zeytin ve zeytinyağı üretiminde, ege bölgesinin en iyi zeytinlerini özenle seçip evlerinize ulaştırmaktadır. Akhisar'daki üretim tesisimizde profesyonel ekibimizle bölgenin en kaliteli zeytinlerini, en doğru usullerle sofralarınıza uygun; siyah zeytin, yeşil zeytin, special zeytin ve doğal soğuk sıkım sızma zeytinyağı olarak sofralarınızda güvenle tüketebileceğiniz hale getiriyoruz. Sektörde kullanılan son teknoloji ile geleneksel yöntemleri en doğru şekilde senkronize edip 20 yıllık tecrübemizle en doğru üretim yöntemimizi oluşturmuş bulunmaktayız. Akhisar'ın yüzyıllardan gelen zeytin ve zeytinyağı üretim geleneğini çağımızın en doğru teknolojileri ile harmanlayarak zeytinlerimizi üretiyoruz"